:HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim Forum Index
:HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim
HunTruckers - 2010

:HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: T.I.R. Sorozat ::

Post new topic   Reply to topic    :HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim Forum Index -> HunTruckers általános részleg. -> HunTruckers Old / Régi HunTruckers -> Real World/ Valóvilág -> Veterán részleg - "A régi szép idők"
Previous topic :: Next topic  
Author Message
kriger01
Friss tag
Friss tag

Favourite truck: Scania
Job: aktív munkanélküli
pp1: 30
pp2: 1.00
Music: House, Progressive
Hobby: Dj

PostPosted: Wed 30 Dec - 14:46 (2009)    Post subject: T.I.R. Sorozat Reply with quote

'84-ben készült egy olasz-magyar koprodukciós sorozat, ami a T.I.R. címet kapta. A napokban találtam egy zenét, amiben egy hegedűszóló kisértetiesen hasonlít nekem, a sorozat főcímzenéjéhez. Ebből jött az ötlet, hogy írok ide. Ezt a topicot találtam a legmegfelelőbbnek, mivel veterán dolgokról van szó. A sorozat mint olyan, sokunknál idősebb, mert ahogy láttam, az átlag életkor a 17-20. Jómagam is csak a 21.et taposom...Smile

Node akkor amit találtam róla

---

Piros Iveco kamion száguld az autópályán, a két nagydarab, szakállas sofőr pedig különféle helyszíneken rohangál kockás ingben és/vagy farmerkabátban - az egyszeri tévénéző többnyire ennyire emlékezhet a T.I.R. című sorozatból, ez is remekül visszaadhatja azonban a történet és a kor hangulatát.

A T.I.R. 1984-ben készült, olasz-magyar koprodukcióban, és két kamionsofőr, Franco és Vanni nem mindennapi kalandjait mutatja be. Az első részben Nápolyból tartanak Budapestre, akad azonban egy potyautasuk is, egy elsőre elég idegesítő kislány személyében.

A két barát később is számos kalandba keveredik: segélyszállítmányt visznek Afrikába, de eltévednek a dzsungelben; elindulnak a Párizs-Dakaron; egy elefántot szállítanak egy cirkuszba, de megrendelőjüket időközben lecsukják, így az állat a nyakukon marad. Emlékezetőnek, illetve kedvcsinálónak íme a sorozat főcíme:

---

A cikket, az Origo.hu oldalról másoltam ki, kisebb szerkeztésekkel (reklámok, nem bele illő szövegek törlése) (eredeti cikk: http://www.origo.hu/teve/20080624-tir-olaszmagyar-kamionos-sorozat-az-mtvn.…

Elkezdtem kutakodni, mert mindig is le akartam tölteni a sorozatot, mert imádtam nézni, és még most is nosztalgiáznék. Igen, keményen általános iskolai éveimet töltöttem, amikor először láttam. 5.es voltam azt hiszem...Smile Mindig siettem haza, hogy le ne maradjak róla.
Most, a kutakodásomnak eredménye is lett, mert megtaláltam mind a 12 részt, és le lehet őket tölteni. Elmondani sem tudom, menyire boldog vagyok emiatt!Smile

Akit érdekel a film (az idősebbek közül, szerintem sokan vannak így), azoknak ajánlom ezt az oldalt.

Most pedig a lényeg, amiről eszembe jutott ez a kis topic, a zene. Nem fontos letölteni, az oldalon is meg tudjátok hallgatni! Nekem nagyon hasonlít a 2 hegedű szóló!

További szép napot kollégák!
››››››››››››››››››››››››››››››
"A kamion a SCANIA-nál kezdődik! A többi csak teherautó!" Mondta a német cég vezetője, amikor a Tesco megvett 15 db új Axor-t. Smile

Back to top
MSN
Publicité

PostPosted: Wed 30 Dec - 14:46 (2009)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Lapos
Moderátor
Moderátor

Masculin Taureau (20avr-20mai) 馬 Cheval
Favourite truck: M.A.N TGA XXL M.A.N
Name: Kövesdi Bánk
Job: Tanuló, Gong Rádió Gyömrő
pp1: 1,956
pp2: 1.04
Music: Disco, Trance
Hobby: Rádiózás

PostPosted: Sat 2 Jan - 20:24 (2010)    Post subject: T.I.R. Sorozat Reply with quote

Bocsi Kreiger01 de ezzel a témával egy topik foglalkozik már
http://huntruckers.xooit.com/t287-T-I-R-a-sorozat.htm
.

2 topik egy témában fölösleges ha beszerkeszted a Furius által írt topikba a te írásod  megmarad csak ezt a topikot fogom törölni.
Ha te nem tudod beszerkeszteni akkor megcsinálom én csak szólj.
(máskor hanyagold a brutális betüket! vaio)

A M.A.N-nak nincs párja csak akkor van ha mellé áll egy másik M.A.N!
Transport worlwide. Powered by M.A.N

Back to top
Visit poster’s website MSN
kriger01
Friss tag
Friss tag

Favourite truck: Scania
Job: aktív munkanélküli
pp1: 30
pp2: 1.00
Music: House, Progressive
Hobby: Dj

PostPosted: Sun 3 Jan - 14:45 (2010)    Post subject: T.I.R. Sorozat Reply with quote

Bocsi, emlékeztem, hogy valahol mintha már láttam volna róla topicot, csak nem találtam meg.
A döntést rád bízom, hogy melyiket tartod meg, és melyiket törlöd, de ami már egyszer létre lett hozva, az egy kalap sz*r...megnyílik a topic, és egyszerre elindul a 12 rész....én speciel menekültem onnan, mert még vagy 2 percig szóltak a főcímdalok folyamatosan, és nem lehet őket megállítani sehogy, ráadásul a sorozatról semmi info nincsen. Ha gondolod töröld ezt innen, de én nem fogom oda betenni, mert 1 h nem is tudom hogy gondoltad az átszerkesztést, másik meg sztem értelmetlen abba a zűrzavarba beépíteni ezt.

üdv, Kriger
"A kamion a SCANIA-nál kezdődik! A többi csak teherautó!" Mondta a német cég vezetője, amikor a Tesco megvett 15 db új Axor-t. Smile

Back to top
MSN
Contenu Sponsorisé

PostPosted: Today at 21:52 (2016)    Post subject: T.I.R. Sorozat

Back to top
Post new topic   Reply to topic    :HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim Forum Index -> HunTruckers általános részleg. -> HunTruckers Old / Régi HunTruckers -> Real World/ Valóvilág -> Veterán részleg - "A régi szép idők" All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  

Portal | Index | Administration Panel | Create a forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
WorkStation[electro] © theme by larme d'ange 2006