:HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim Forum Index
:HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim
HunTruckers - 2010

:HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: 2010.06. ::

Post new topic   Reply to topic    :HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim Forum Index -> HunTruckers általános részleg. -> HunTruckers Old / Régi HunTruckers -> Real World/ Valóvilág -> Valódi Kamionok fotói
Previous topic :: Next topic  
Author Message
rubio
Guest

PostPosted: Sun 13 Jun - 17:25 (2010)    Post subject: 2010.06. Reply with quote

Csak hogy én se maradjak le, hoztam én is egy érdekes járgányt, ami nem is annyira érdekes, mint hasznos, különösen így nyár elején:

Stauber Stauber Actro Liner MB 1223 L:

És csak annyit fűznék még hozzá, hogy sajnos nem az enyém (ebből következik, hogy a képeket sem én készítettem), de el tudnám képzelni ebben a nyarat Európa útjait járva. Ha valaki kedvett kapott hozzá, akkor 57.000 km-rel, "potom" 86.400 €-ért hozzá lehet jutni!!! (Sajna nekem nem futja rá!)

Back to top
Publicité

PostPosted: Sun 13 Jun - 17:25 (2010)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Luna
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Masculin Capricorne (22déc-19jan)
pp1: 391
pp2: 0.54

PostPosted: Sun 13 Jun - 18:09 (2010)    Post subject: 2010.06. Reply with quote

Nem lenne semmi egy ilyennel járni Európa partjait!

Back to top
rubio
Guest

PostPosted: Sun 13 Jun - 20:57 (2010)    Post subject: 2010.06. Reply with quote

Főleg, mivel annyira fullos, hogy még egy ilyen, vagy hasonló kis autót sem kell hozzá keresni, mert az is jár a Mercihez!!!

Back to top
Thomas Vajvoda
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Masculin Capricorne (22déc-19jan) 猴 Singe
Favourite truck: Scania, Mercedes
Name: Vajvoda Tomi
Job: Truckerfan
pp1: 3,522
pp2: 1.05
Music: Dance, Disco, Trance
Hobby: Punnyadás, Foci

PostPosted: Tue 15 Jun - 11:11 (2010)    Post subject: 2010.06. Reply with quote

Szép, komfortos gép. Amerikában a kamionok is hasonlóak Very Happy csak nincs benne ekkora franciaágy. 
››››››››››››››››››››››››››››››

“Hogy mennyire vagy kemény, azt akkor tudod meg, ha valaki leterít és el kell döntened, fel akarsz-e kelni vagy sem.”
Sugar Ray Robinson (Eredeti Blum-nál, SG-n)

Back to top
Visit poster’s website AIM MSN
rubio
Guest

PostPosted: Tue 15 Jun - 14:22 (2010)    Post subject: 2010.06. Reply with quote

Pláne kettő nincs bennük! 

Back to top
Thomas Vajvoda
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Masculin Capricorne (22déc-19jan) 猴 Singe
Favourite truck: Scania, Mercedes
Name: Vajvoda Tomi
Job: Truckerfan
pp1: 3,522
pp2: 1.05
Music: Dance, Disco, Trance
Hobby: Punnyadás, Foci

PostPosted: Tue 15 Jun - 19:33 (2010)    Post subject: 2010.06. Reply with quote

azisigaz
››››››››››››››››››››››››››››››

“Hogy mennyire vagy kemény, azt akkor tudod meg, ha valaki leterít és el kell döntened, fel akarsz-e kelni vagy sem.”
Sugar Ray Robinson (Eredeti Blum-nál, SG-n)

Back to top
Visit poster’s website AIM MSN
Contenu Sponsorisé

PostPosted: Today at 10:26 (2016)    Post subject: 2010.06.

Back to top
Post new topic   Reply to topic    :HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim Forum Index -> HunTruckers általános részleg. -> HunTruckers Old / Régi HunTruckers -> Real World/ Valóvilág -> Valódi Kamionok fotói All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  

Portal | Index | Administration Panel | Create a forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
WorkStation[electro] © theme by larme d'ange 2006