:HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim Forum Index
:HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim
HunTruckers - 2010

:HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: Tutorial ZModeler Mapear ::

Post new topic   Reply to topic    :HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim Forum Index -> Játékok / Games -> SCS Software's games -> Segítségek, Tutorials -> Tutorials
Previous topic :: Next topic  
Author Message
rubio
Guest

PostPosted: Wed 8 Jul - 22:49 (2009)    Post subject: Tutorial ZModeler Mapear Reply with quote

Ehhez nincs mit hozzáfűznöm, ezt valaki vagy látja, hogy mi történik benne, vagy nem!

Azért remélem tudtam vele segíteni!

Back to top
Publicité

PostPosted: Wed 8 Jul - 22:49 (2009)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Thomas Vajvoda
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Masculin Capricorne (22déc-19jan) 猴 Singe
Favourite truck: Scania, Mercedes
Name: Vajvoda Tomi
Job: Truckerfan
pp1: 3,522
pp2: 1.05
Music: Dance, Disco, Trance
Hobby: Punnyadás, Foci

PostPosted: Thu 9 Jul - 09:15 (2009)    Post subject: Tutorial ZModeler Mapear Reply with quote

Ezzel az a baj, hogy ez egy olyan pttm-es kamion, amit mappoláshoz csináltak...vagyis!
Fülke két részre osztva! NEM EGYBE!!!!
Mint ahogy az van a kamionoknál!98%-ban egybe van!
ebbe a videóba szét van szedve minden. Így ez csak annyi hogy mappolás valamit valamire!
ez a videó arra jó hogy megtanulj mappolni! azon kivűl szarra se használható...
››››››››››››››››››››››››››››››

“Hogy mennyire vagy kemény, azt akkor tudod meg, ha valaki leterít és el kell döntened, fel akarsz-e kelni vagy sem.”
Sugar Ray Robinson (Eredeti Blum-nál, SG-n)

Back to top
Visit poster’s website AIM MSN
Szobi
Moderátor
Moderátor

Bélier (21mar-19avr)
Job: Student :(
pp1: 2,288
pp2: 1.24

PostPosted: Thu 9 Jul - 09:37 (2009)    Post subject: Tutorial ZModeler Mapear Reply with quote

hát jah...megvan már minden a fülke eleje, hátulja, teteje, spoiler, de mikor a másik oldalt akarom csinálni a másik oldalát ami már korábban is megvolt mindig eltünteti:S így most megakadtam :S

Back to top
MSN
rubio
Guest

PostPosted: Thu 9 Jul - 10:07 (2009)    Post subject: Tutorial ZModeler Mapear Reply with quote

Conti!

Akkor légyszíves készíts egy videót a mapolásról! Te ezt a kisujjadból is kirázod 5 perc alatt! Előre is köszi!

Szobi!

És törölted az eredeti mapolást?

Back to top
Szobi
Moderátor
Moderátor

Bélier (21mar-19avr)

PostPosted: Thu 9 Jul - 10:29 (2009)    Post subject: Tutorial ZModeler Mapear Reply with quote

nem töröltem, csak az egy sima piros lap és nem tom h mi hol van rajta...ezért akartqam újra mappolni.

Back to top
MSN
rubio
Guest

PostPosted: Thu 9 Jul - 12:30 (2009)    Post subject: Tutorial ZModeler Mapear Reply with quote

Hát bár én még nem csináltam, csak megnéztem a videót (többször is), de nekem úgy tűnik róla, hogy először az eredeti mapolást törölni kell és csak utána kezdhetsz neki az új mapolásnak!

Back to top
Thomas Vajvoda
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Masculin Capricorne (22déc-19jan) 猴 Singe
Favourite truck: Scania, Mercedes
Name: Vajvoda Tomi
Job: Truckerfan
pp1: 3,522
pp2: 1.05
Music: Dance, Disco, Trance
Hobby: Punnyadás, Foci

PostPosted: Thu 9 Jul - 17:18 (2009)    Post subject: Tutorial ZModeler Mapear Reply with quote

Van róla videóm, de 400 mega Very Happy
és az éppen egy nem a publikumnak szánt kamion Very Happy
de mondom! 3-4 óra egy mappolás ...(5 perc...xD )
››››››››››››››››››››››››››››››

“Hogy mennyire vagy kemény, azt akkor tudod meg, ha valaki leterít és el kell döntened, fel akarsz-e kelni vagy sem.”
Sugar Ray Robinson (Eredeti Blum-nál, SG-n)

Back to top
Visit poster’s website AIM MSN
Szobi
Moderátor
Moderátor

Bélier (21mar-19avr)

PostPosted: Thu 9 Jul - 18:28 (2009)    Post subject: Tutorial ZModeler Mapear Reply with quote

de nem azt kértük hogy add ki a kamiont...hanem csak a videót Very Happy
vagy még látni se szabad másnak azt a kamiont? Xd

Back to top
MSN
rubio
Guest

PostPosted: Thu 9 Jul - 19:37 (2009)    Post subject: Tutorial ZModeler Mapear Reply with quote

Egyetértek az előttem szólóval!

(3-4 óra 400 megában? MOndon, hogy 5 perc, ne szerénykedj!

Back to top
Contenu Sponsorisé

PostPosted: Today at 19:01 (2017)    Post subject: Tutorial ZModeler Mapear

Back to top
Post new topic   Reply to topic    :HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim Forum Index -> Játékok / Games -> SCS Software's games -> Segítségek, Tutorials -> Tutorials All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  

Index | Administration Panel | Create a forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
WorkStation[electro] © theme by larme d'ange 2006