:HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim Forum Index
:HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim
HunTruckers - 2010

:HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: Live For Speed ::

Post new topic   Reply to topic    :HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim Forum Index -> HunTruckers általános részleg. -> HunTruckers Old / Régi HunTruckers -> Games -> Szimulátorok -> Autós játékok
Previous topic :: Next topic  
Author Message
Szobi
Moderátor
Moderátor

Bélier (21mar-19avr)
Job: Student :(
pp1: 2,288
pp2: 1.24

PostPosted: Tue 6 Oct - 17:27 (2009)    Post subject: Live For Speed Reply with quote

mostanában ezzel kezdtem el játszani...mindjárt csinálok pár képet és később lehet h 1 vidit is:D

szerintem egy remek játék...jó fizika(ha első kerekes kocsival mész és kanyarban odalépsz neki akkor kihúz, ha hátsókerekessel akkor keresztbe fordít)

realisztikus gyorsulás és még sok minden ami élethűvé teszi... a grafikája se a legrosszabb...bár lehetne 1 kicsit jobb de így is jó...Smile
és végre 1 játék ami támogatja a kuplungot is(pl logitech G25) nem sok ilyen játék van...és ha kis gáznál engeded fel a kuplungot lefullad a kocsi meg ilyenek...

és végezetül pár kép:

(nem saját készítésűek)

Last edited by Szobi on Tue 6 Oct - 19:45 (2009); edited 1 time in total
Back to top
MSN
Publicité

PostPosted: Tue 6 Oct - 17:27 (2009)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Thomas Vajvoda
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Masculin Capricorne (22déc-19jan) 猴 Singe
Favourite truck: Scania, Mercedes
Name: Vajvoda Tomi
Job: Truckerfan
pp1: 3,522
pp2: 1.05
Music: Dance, Disco, Trance
Hobby: Punnyadás, Foci

PostPosted: Tue 6 Oct - 19:10 (2009)    Post subject: Live For Speed Reply with quote

ezzel én is toltam Very Happy
››››››››››››››››››››››››››››››

“Hogy mennyire vagy kemény, azt akkor tudod meg, ha valaki leterít és el kell döntened, fel akarsz-e kelni vagy sem.”
Sugar Ray Robinson (Eredeti Blum-nál, SG-n)

Back to top
Visit poster’s website AIM MSN
rubio
Guest

PostPosted: Tue 6 Oct - 19:37 (2009)    Post subject: Live For Speed Reply with quote

Hát ez a topik így ahogy van nagyon semmit mondó! A sima beszélgetéshez ott az általános chat topik ott lehet beszélgetni a game-ről, ezért kár volt megnyitni!

Legyetek szívesek mielőtt nyittok egy topikot előtte felkészülni! Azt hiszem egy pár topik nyítási példát már mutattam, na az az etalon!

Ha holnap reggel 06:00 órakor is így találom tartalom nélkül, akkor ezt a topikot törlöm!

Back to top
rubio
Guest

PostPosted: Wed 7 Oct - 20:02 (2009)    Post subject: Live For Speed Reply with quote

Így kellett volna egyből indítani a topikot és egy szavam se lett volna!

Back to top
Szobi
Moderátor
Moderátor

Bélier (21mar-19avr)
Job: Student :(
pp1: 2,288
pp2: 1.24

PostPosted: Wed 7 Oct - 21:31 (2009)    Post subject: Live For Speed Reply with quote

csak nem volt kedvem képeket keresni neten...úgy voltam vele h rakok majd ajátot......de mostmár majd csinálok vmikor saját képeket és rakok abból is Very Happy

Back to top
MSN
Contenu Sponsorisé

PostPosted: Today at 23:45 (2016)    Post subject: Live For Speed

Back to top
Post new topic   Reply to topic    :HunTruckers: - Hungarian Truck Sim and Simulator's forum - German and Euro Truck Sim Forum Index -> HunTruckers általános részleg. -> HunTruckers Old / Régi HunTruckers -> Games -> Szimulátorok -> Autós játékok All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  

Portal | Index | Administration Panel | Create a forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
WorkStation[electro] © theme by larme d'ange 2006